Носівська СЮТПонеділок, 23.10.2017, 01:47

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Форма входу


Меню сайту

Для допитливих
Що це? (дивитись зі звуком)
Шляхи пізнання
Історичні фальсифікації та помилкові географічні відкриття
Панорами цікавих місць
Земля з Космосу (on-line)
Цікаві довідки
Сучасні технології в кіно
Танцюють роботи
Довго і наполегливо треба учитись, щоб управляти цим
Теж треба вміти
Вражаюче оригамі з грошей
Дерев'яне чаклунство
Неперевершено!!! (дивитись в "розгорнутому" екрані)

Форуми за напрямами
  • Стендове моделювання
  • Авіамоделювання
  • Авіація, моделювання
  • Параплани, парамотори
  • Ракетомодельні сайти
  • Автомоделювання
  • Картинг
  • Мото, чоппер, байкер
  • Авторемонт
  • Судномоделювання
  • Авто-Авіа-Судномоделізм
  • Web-кільце українських моделістів
  • Радіоконструювання
  • Радіоелектроніка
  • Теле-радіо-побут-ремонт
  • Теле-Мульті-Медіа
  • Аматорський радіозв'язок
  • Радіоаматорські сайти
  • Радіосканер
  • Ремонт комп'ютера
  • Все про старі комп'ютери
  • Відеоуроки по ПК
  • Радіосхеми
  • Схеми, довідники
  • Технічні інструкції
  • Сервіс-мануали
  • Все для веб-майстра
  • Фотоаматорство
  • Кінооператорство
  • Оригамі модульне
  • Домашньому майстру
  • Зроби сам
  • Все про електрозварювання
  • Енергозбереження
  • Програми для всіх
  • Світ розваг
  • Колекціонування
  • Кращі сайти Рунета
  • Блог мережевого фахівця
  • Кулінарія

  • Корисні посилання
    Архіви журналів "Юний технік" і "Лівша"
    Архіви журналів "Моделіст-конструктор"
    Все выпуски брошюр "В помощь радиолюбителю"
    Массовая радиобиблиотека
    Страна мастеров (моделювання, оригамі, тістопластика, фітодизайн, тощо)
    Дитячий портал "Сонечко"
    СВІТ МУЛЬТИКІВ
    Аудіоказки, мультики, дитячі фільми
    Відео-Hollywood - Всі серіали без SMS
    Найбільша в Інтернет колекція софта без інсталяції
    Розширення, формати файлів
    Безкоштовний перекладач від GOOGL
    Світова цифрова бібліотека
    Українська цифрова бібліотека
    Словники і енциклопедії
    Відшукати і скачати пісні
    Скачати мінусівки
    Класична музика (слухати он-лайн)
    Заспокійлива музика
    Вивчити азбуку Морзе
    Далеке приймання радіомовлення - це цікаво!

    Наше опитування
    Оцініть корисність нашого сайту. Просимо перед оцінюванням подивитись посилання, публікації
    Всього відповідей: 503

    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Сьогодні із зареєстрованих були:

    Сьогодні вітаємо з днем народження:
    mari334(32)



    Карта відвідувань нашого сайту з 27.10.2012 по 26.03.2015

    Сайти Носівського регіону
  • Носівська РДА
  • Носівська міськрада
  • ДПІ в Носівському районі
  • Містобудування, архітектура
  • Рейтинг міста Носівки
  • Районна гімназія
  • Носівська СЮТ
  • Носівська ЗОШ №1
  • Володьководів. ЗОШ №1
  • Носівська ЦБС
  • Носівська СДС
  • Носівські адвентисти
  • Хотинівська ЗОШ
  • Радіо Носівка
  • Група "Носівка" у ФБ
  • Шопопало

  • Приватні сайти носівчан
  • Олександр Кононенко
  • Алла Утва
  • Олександр Ювенко
  • Микола Рябінко
  • Андрій Самокиш





  • Архів записів

    Головна » 2013 » Травень » 20 » Носівська СЮТ нагороджує
    11:42
    Носівська СЮТ нагороджує
    Отримайте нагороди!
     
     
    Нарешті вирішено питання з придбанням бланків нагород для учасників районних виставок і конкурсів, які було проведено нашою станцією юних техніків у 2012-2013 навчальному році. Наша щира подяка підприємцеві Людмилі Ляшенко, яка на відміну від гучних державних декларацій про підтримку дитячої творчості, взяла та й подарувала талановитим діткам району 80 бланків дипломів і грамот. Та ще й заохочувальні призи!
     
    Відтак вітаємо всіх нагороджених і їх наставників і бажаємо подальших творчих успіхів!
     
    Згідно протоколів відповідних масових заходів у 2012-2013н.р. нагороджено:
     
    Початкове технічне моделювання
     
    Дипломами І СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Росаду Людмилу, ученицю 4 класу (вчитель Віриченко Л. М.) Іржавецької ЗОШ І-ІІ ст. за експонат "Автомобіль Гранд-Черокі”, представлений на районну виставку-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання "Працьовиті рученята”.
     
    Білодіда Максима, учня 4 класу, вихованця студії оригамі Носівської районної СЮТ (керівник Довбиш Н. О.) за експонат "Черапаха Тортила”, представлений на районну виставку-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання "Працьовиті рученята”.
     
    Макієнко Карину, ученицю 4 класу Плосківського НВК "ЗНЗ-ДНЗ” І-ІІІ ст. (вчитель Слісаренко В. М.) за експонат "Заміський будинок”, представлений на районну виставку-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання "Працьовиті рученята”.
     
    Матяш Сніжану, ученицю 2 класу, вихованку гуртка народної творчості (керівник Труш З. Л.) Плосківського НВК "ЗНЗ-ДНЗ” І-ІІІ ст. за експонат "У рідному краї і серце співає”, представлений на районну виставку-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання "Працьовиті рученята”.
     
    Дипломами IІ СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Супруна Євгена, учня 3 класу (вчитель Віриченко Л. М.) Іржавецької ЗОШ І-ІІ ст. за експонат "Хатинка Баби Яги”, представлений на районну виставку-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання "Працьовиті рученята”.
     
    Тишкевича Вадима, учня 3 класу (керівник Бондаренко Л. О.) Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. за експонат "Літак”, представлений на районну виставку-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання "Працьовиті рученята”
     
    Бондар Єлизавету, ученицю 2 класу, вихованку гуртка народної творчості (керівник Труш З. Л.) Плосківського НВК "ЗНЗ-ДНЗ” І-ІІІ ст. за експонат "Ніжність”, представлений на районну виставку-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання "Працьовиті рученята”.
     
    Макаренко Марину, ученицю 2-Б класу (вчитель Клименко І. М.) Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за експонат "Красива пава…”, представлений на районну виставку-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання "Працьовиті рученята”.
     
    Дипломами IIІ СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Труша Олексія, учня 4 класу, вихованця гуртка початкового технічного моделювання (керівник Гапей Н. М.) Носівської районної СЮТ за експонат "Автомобіль”, представлений на районну виставку-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання "Працьовиті рученята”.
     
    Дерев’янко Альону, ученицю 1 класу (вчитель Бондар Л. О.) Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. за експонат "Сніговичок”, представлений на районну виставку-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання "Працьовиті рученята”.
     
    Гук Олену, ученицю 4 класу (вчитель Салівон Ю. Г.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за експонат "Старовинний замок”, представлений на районну виставку-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання "Працьовиті рученята”.
     
    Колектив гуртка "Паперопластика” (керівник Смичек А. М.) Носівської районної СЮТ за серію експонатів, представлених на районну виставку-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання "Працьовиті рученята”.
     
    Виставка-конкурс з фітодизайну «Осінні барви»
     
    Дипломами І СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Сало Анастасію, вихованку гуртка "Природа і фантазія” (керівник Довбиш Н. О.) Носівської районної СЮТ за експонат "Осіння ніжність”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Осінні барви”.
     
    Маринко Альону, ученицю 8 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 за експонат "Годинничок-боровичок”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Осінні барви”.
     
    Калину Аліну, вихованку студії екологічного дизайну (керівник Кратко Л. В.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за експонат "Час осені настав”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Осінні барви”.
     
    Легецького Богдана, вихованця студії оригамі "Жовтий папуга” (керівник Довбиш Н. О.) Носівської районної СЮТ за експонат "Годинник їжачка”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Осінні барви”.
     
    Дипломами IІ СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Спашибу Анну, вихованку гуртка "Моделювання та конструювання одягу” (керівник Фесенко Л. Ф.) Носівської районної СЮТ за експонат "Осінній вальс”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Осінні барви”.
     
    Столяревську Тетяну, ученицю 5 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. за експонат "Осінній годинник”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Осінні барви”.
     
    Дипломами IIІ СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Юхно Вікторію, ученицю 11 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 за експонат "Королева осінь”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Осінні барви”.
     
    Козела Олександра, учня 10 класу Степовохутірської ЗОШ І-ІІІ ст. за експонат "Мелодія осені”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Осінні барви”.
     
    Виставка-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики «Дива своїми руками»
     
    Дипломами І СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Легецького Богдана та Сала Артема, вихованців студії оригамі "Жовтий папуга” (керівник Довбиш Н. О.) Носівської районної СЮТ за експонат "З любов’ю та повагою”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Легецького Богдана та Білодіда Максима, вихованців студії оригамі "Жовтий папуга (керівник Довбиш Н. О.) Носівської районної СЮТ за експонат "Ніжність”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Юхно Вікторію, вихованку студії оригамі "Жовтий папуга” (керівник Довбиш Н. О.) Носівської районної СЮТ за експонат "Королева троянд”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Охобу Вікторію, вихованку гуртка "Умілі руки” (керівник Лавреха С. Г.) Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. за експонат "Святковий торт”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Дипломами IІ СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Жук Катерину, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва (керівник Жук О. М.) Носівського НВК "ЗНЗ-ДНЗ” І-ІІІ ст. №3 за експонат " Хоровод троянд”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Каленик Марію, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва (керівник Жук О. М.) Носівського НВК "ЗНЗ-ДНЗ” І-ІІІ ст. №3 за експонат "Трояндове зізнання”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Лиман Тетяну, вихованку гуртка народної творчості (керівник Ляшенко Н. Б.) Носівської районної СЮТ за експонат "Вірність”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Дяченко Тетяну, ученицю 4 -В класу (вихователь ГПД Чистоткіна В. Б.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за експонат "Сонета жовтих троянд”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Баклан Дарину, ученицю 4 -В класу (вихователь ГПД Чистоткіна В. Б.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за експонат "Веселі зайчата в трояндовій країні”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Дипломами IIІ СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Карацюбу Карину, ученицю 3 - Г класу (вихователь ГПД Червяк Н. В.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за експонат "Букет троянд”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Іщенко Софію, ученицю 3-В класу (вихователь ГПД Іщенко Н. В.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за експонат "Краса врятує світ”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Клименко Віку, ученицю 11 класу (вчитель Самар С. В.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 за експонат "Ми не квіти – ми кохання”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Гусєву Яну, ученицю 5 класу Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вихованку гуртка "Паперопластика” (керівник гуртка Кожухівська Н. М.) за експонат "Трояндове диво”, представлений на ІІ районну виставку-конкурс з мистецтва оригамі та паперопластики "Дива своїми руками”.
     
    Виставка-конкурс з фітодизайну, «Зимові фантазії»
     
    Дипломами І СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Сало Анастасію, вихованку гуртка "Природа і фантазія” (керівник Довбиш Н. О.) Носівської районної СЮТ за експонат "Смачна ялинка”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Сала Артема, вихованця гуртка "Природа і фантазія” (керівник Довбиш Н. О.) Носівської районної СЮТ за експонат "Я ялинку прикрашаю”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Юхно Вікторію, вихованку гуртка "Природа і фантазія” (керівник Довбиш Н. О.) Носівської районної СЮТ за експонати "Ялиночка-красуня” та "Новорічний феєрверк”, представлені на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Дипломами IІ СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Оксимець Марію, вихованку гуртка "Моделювання іграшок, сувенірів” (керівник Кратко А. М.) Носівської районної СЮТ за експонат "Диво- ялинка”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Сітька Максима та Іванчука Данила, вихованців гуртка народної творчості (керівник Ляшенко Н. Б.) Носівської районної СЮТ за експонат "Чарівниця”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Лук’янчук Аліну, ученицю 11 класу (вчитель Самар С. В.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 за експонат "Ялинка-оберіг”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Дерев’янка Владислава, учня 5 класу, вихованця гуртка "Юні майстри” (керівник Лавреха С. Г.) Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. за експонат "Новорічна гостя”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Картун Анжеліку, ученицю 4-А класу, вихованку студії екологічного дизайну (керівник Кратко Л. В.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за експонат "Зимова красуня”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Дипломами IIІ СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Жук Катерину, ученицю 9 класу, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва (керівник Жук О. М.) Носівського НВК "ЗНЗ-ДНЗ” І-ІІІ ст. №3 за експонат "Новорічна красуня”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Гапея Антона, учня 5 класу, вихованця гуртка "Виготовлення сувенірів” (керівник Кожухівська Н. М.) Носівської районної СЮТ за експонат "Новорічна красуня”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Нікітченко Анну, вихованку гуртка "Природа і фантазія” (керівник Довбиш Н. О.) Носівської районної СЮТ за експонат "Новорічна чаклунка”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Ліхуту Валерію, ученицю 9 класу (вчитель Кратко Л. В.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за експонат "Різдвяне диво”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Коморну Яну, ученицю 7 класу Пустотинської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Васильчук В. В.) за експонат "Диво зими”, представлений на районну виставку-конкурс з фітодизайну "Зимові фантазії”.
     
    Виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»
     
    Дипломами І СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Коляду Анастасію, вихованку гуртка бісероплетіння (керівник Батрак Н. М.) Носівського БДЮТ за експонат "Рідна сторона”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Верболицьку Вікторію, ученицю 2-В класу (вчитель Музиченко Н.В.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1за експонат "Трилестная”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Столяревську Тетяну, ученицю 5 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Бондаренко Л. О.) за експонат "Віночок-оберіг”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Нікітченко Анну, вихованку студії оригамі (керівник Довбиш Н. О.) Носівської районної СЮТ за експонат "Оберіг”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Колодницьку Вікторію, ученицю 2-Г класу, вихованку студії екологічного дизайну (керівник Кратко Л. В.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за експонати "Великодній подарунок” та "Яблунька”, представлені на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Коляду Анастасію, вихованку гуртка бісероплетіння (керівник Батрак Н. М.) Носівського БДЮТ за експонат "Рідна сторона”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Бойко Марію, ученицю 9 класу (вчитель Парубець Т. Л.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 за експонат "Квіти Полісся”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Дипломами IІ СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Коляду Анастасію, ученицю 2-Г класу (вчитель Сірик Т. М.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за експонат "Україночка”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Кравченко Марину, ученицю 6 класу (вчитель Супрун Н. М.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за серію малюнків, представлених на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Ременюк Інну, ученицю 11 класу (вчитель Бондаренко Л. О.) Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. за експонат "Полуниці”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Абрамова Владислава, учня 8 класу (керівник Лавреха С. Г.) Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. за експонат "Одарка”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Михайлишина Святослава, учня 10 класу (вчитель Скрипчинська Л. М.) Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 за експонат "Моя маленька Батьківщина”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Дипломами IIІ СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Колектив гуртка "Моделювання та конструювання одягу” (керівник Фесенко Л. Ф.) Носівської районної СЮТ за серію експонатів, представлених на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Колектив ізостудії (керівник Кратко А. М.) Носівської районної гімназії за серію експонатів, представлених на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Колектив гуртка народної творчості (керівник Труш З. Л.) Плосківського НВК "ЗНЗ-ДНЗ” І-ІІІ ст. за серію експонатів, представлених на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Дзюбу Дарину, ученицю 3 класу (керівник Лавреха С. Г.) Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. за експонат " Весела сімейка”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Турик Альону, вихованку гуртка "Тістопластика” (керівник Кізенко Н. М.) Носівського БДЮТ за експонат "У світлиці”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Рудь Єлизавету, ученицю 4 класу (керівник Жигун Л. О.) Коломійцівської ЗОШ І-ІІІ ст. за експонат " В нашому дворку, як у вінку”, представлений на районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”.
     
    Виставка-конкурс науково-технічної творчості школярів "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!
     
    Дипломами І СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Невмиваку Владислава, учня 11-Б класу, вихованця гуртка технічної творчості (керівник Юрченко С. К.) Носівської районної гімназії за експонат "Акустичні системи”, представлений на районну виставку-конкурс науково-технічної творчості школярів "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”
     
    Сушка Віталія, учня 11-Б класу, вихованця гуртка технічної творчості (керівник Юрченко С. К.) Носівської районної гімназії за експонат "Акустичні системи”, представлений на районну виставку-конкурс науково-технічної творчості школярів "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”
     
    Дипломами IІ СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Волощука Євгена, учня 7 класу, вихованця гуртка технічної творчості (керівник Кащенко О. М.) Носівської районної СЮТ за експонат "Дискова борона”, представлений на районну виставку-конкурс науково-технічної творчості школярів "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”
     
    Гончара Владислава, учня 11-Б класу, вихованця гуртка технічної творчості (керівник Юрченко С. К.) Носівської районної гімназії за експонат "Підсилювач низькох частоти”, представлений на районну виставку-конкурс науково-технічної творчості школярів "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”
     
    Лук’янця Владислава, учня 11-Б класу, вихованця гуртка технічної творчості (керівник Юрченко С. К.) Носівської районної гімназії за експонат "Підсилювач низької частоти”, представлений на районну виставку-конкурс науково-технічної творчості школярів "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”
     
    Дипломами IIІ СТУПЕНЯ нагородити:
     
    Жирка Олександра, учня 11-Б класу, вихованця гуртка технічної творчості (керівник Юрченко С. К.) Носівської районної гімназії за експонат "Електронний термометр”, представлений на районну виставку-конкурс науково-технічної творчості школярів "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”
     
    Гошко Анастасію, ученицю 7 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Гошко С. В.) за експонат "Церква Святого Мартіна”, представлений на районну виставку-конкурс науково-технічної творчості школярів "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”
     
    Конкурс з комп’ютерних малюнків у графічному редакторі Paint
     
    Нагородити грамотами:
     
    команду Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник команди Черевко В. В.) за зайняте І МІСЦЕ у районному заочному конкурсі комп’ютерних малюнків у графічному редакторі Paint.
     
    команду Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник команди Байда М. В.) за зайняте ІІ МІСЦЕ у районному заочному конкурсі комп’ютерних малюнків у графічному редакторі Paint.
     
    команду Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (керівник команди Левченко С. В.) за зайняте ІІ МІСЦЕ у районному заочному конкурсі комп’ютерних малюнків у графічному редакторі Paint.
     
    команду Коломійцівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник команди Рудь Н. М.) за зайняте ІІІ МІСЦЕ у районному заочному конкурсі комп’ютерних малюнків у графічному редакторі Paint.
    Переглядів: 771 | Додав: VasilVas | Теги: Носівська СЮТ, технічна творчість, фітодизайн, змагання ПТМ | Рейтинг: 5.0/4
    Всього коментарів: 1
    1  
    Як все чітко і зрозуміло подано! У нашому районі таких нагороджень не було й нема.. І чи будуть коли? Вдячна за ваш сайт. Ви - приклад для інших! Молодці!

    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Пошук

    Детальна карта Носівки з назвами вулиць
    (паперову карту Носівки можна замовити у В.М. Фурси)
    Скачати книгу "Славні імена Носівщини"
    (цю книгу можна придбати у В.М. Фурси)

    Носівка: транспортне сполучення
  • Електрички з 30.10.2016
  • На Конотоп і Чернігів
  • Автобуси по Носівці
  • Автобуси на Ніжин
  • Автобуси на Київ
  • Автобуси на Чернігів

  • Носівка: погода
  • GiS-meteo
  • Блискавки і грози в цей час
  • Дивитись рух фронтів

  • Ми в соцмережах

    Календар новин
    «  Травень 2013  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031

    Календар свят, пам’ятних та урочистих подій 2013 року

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Очільники
    Відділ освіти Носівської РДА
    Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
    Український Державний центр позашкільної освіти (колишня Центральна СЮТ)

    Колеги
    Форум директорів шкіл України
    Форум інформатиків України

    Друзі сайту
    Носівське містобудування
    Носівська гімназія
    Сайт РАДОН

    Власні сайти станцій юних техніків і центрів науково-технічної творчості України
    АР Крим
  • Керченський ЦНТТУМ
  • Джанкойський ЦНТТУМ
  • Ялтинський ЦНТТУМ
  • Вінницька область
  • Обласний ЦТТУМ
  • Волинська область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Дніпропетровська область
  • Міська СЮТ
  • СЮТ Жовтневого району
  • КПНЗ "СЮТ" Саксаганського району
  • КПНЗ "СЮТ" Ленінського району
  • Дніпродзержинський КЗ "СЮТ"
  • Губинихський ЦНТТУМ
  • Павлоградський ЦНТТУМ
  • Марганецький ЦНТТ
  • Тернівська райСЮТ
  • Донецька область
  • Горлівська СЮТ
  • Костянтинівська СЮТ
  • Маріупольський МЦНТТУМ
  • Слав'янська СЮТ
  • Шахтарська МСЮТ
  • Житомирська область
  • Міський ЦНТТУМ
  • Малинський МЦНТТ
  • Бердичівський ЦПО
  • Закарпатська область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Іршавська СЮТ
  • Запорізька область
  • ОЦНТТУМ "Грані"
  • Ів-Франківська область
  • Надвірнянська райСЮТ
  • Київська область
  • Білоцерківська МСЮТ
  • Васильківська МСЮТ
  • Фастівська МСЮТ
  • Бориспільський МЦТТ
  • Кіровоградська область
  • Кіровоградська МСЮТ
  • Луганська область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Лисичанський ЦНТТУМ
  • Львівська область
  • Золочівська СЮТ
  • Сокальська райСЮТ
  • Миколаївська область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Одеська область
  • СЮТ "Сігма"
  • Одеський КПНЗ СЮТ Аматор
  • Полтавська область
  • Великобагачанська РСЮТ
  • Миргородська МСЮТ
  • Карлівська райСЮТ
  • Рівненська область
  • Державний ОЦНТТУМ
  • Здолбунівська райСЮТ
  • Дубенська міськСЮТ
  • Сумська область
  • Міський ЦНТТМ
  • Кролевецька райСЮТ
  • Лебединська міськСЮТ
  • Тернопільська область
  • Тернопільська міськСЮТ
  • Харківська область
  • Міська СЮТ №1
  • Міська СЮТ №2
  • Міська СЮТ №3
  • Міська СЮТ №4
  • Міська СЮТ №5
  • Херсонська область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Голопристанська СЮТ
  • Радіоклуб "Електрон"
  • Хмельницька область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Старокостянтинівська МСЮТ
  • Черкаська область
  • Черкаська райСЮТ
  • Тальнівська райСЮТ
  • Христинівська райСЮТ
  • Ватутінська МСЮТ
  • Чернівецька область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Міський ЦНТТУМ
  • Чернігівська область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Носівська райСЮТ
  • Ніжинська МСЮТ
  • Городнянська МСЮТ
  • Прилуцький МЦНТТМ
  • Менська райСЮТ
  • Новгород-Сіверська райСЮТ
  • Щорська райСЮТ
  • м. Київ
  • УДЦПО
  • ЦНТТМ "Сфера"
  • Дарницький ЦТТПОШМ
  • Техвідділ ПДЮ
  • м. Севастополь
  • Севастопольська СЮТ

  • Носівським підприємцям
    Документи для "єдиноподатників"
    Зразки заповнення бланків
    Бланк податкової декларації для фізичних осіб підприємців
    Сервіс з пошуку КВЕДів
    Ставки єдиного податку в Носівці


    При використанні інформації з сайту "Носівська СЮТ" посилання на адресу http://nosivka-syut.at.ua є обов`язковим © 2017
    Copyright VasilVas (В.В. Кияниця) © 2017
    Створити безкоштовний сайт на uCoz