Носівська СЮТВівторок, 21.11.2017, 14:37

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Форма входу


Меню сайту

Для допитливих
Що це? (дивитись зі звуком)
Шляхи пізнання
Історичні фальсифікації та помилкові географічні відкриття
Панорами цікавих місць
Земля з Космосу (on-line)
Цікаві довідки
Сучасні технології в кіно
Танцюють роботи
Довго і наполегливо треба учитись, щоб управляти цим
Теж треба вміти
Вражаюче оригамі з грошей
Дерев'яне чаклунство
Неперевершено!!! (дивитись в "розгорнутому" екрані)

Форуми за напрямами
  • Стендове моделювання
  • Авіамоделювання
  • Авіація, моделювання
  • Параплани, парамотори
  • Ракетомодельні сайти
  • Автомоделювання
  • Картинг
  • Мото, чоппер, байкер
  • Авторемонт
  • Судномоделювання
  • Авто-Авіа-Судномоделізм
  • Web-кільце українських моделістів
  • Радіоконструювання
  • Радіоелектроніка
  • Теле-радіо-побут-ремонт
  • Теле-Мульті-Медіа
  • Аматорський радіозв'язок
  • Радіоаматорські сайти
  • Радіосканер
  • Ремонт комп'ютера
  • Все про старі комп'ютери
  • Відеоуроки по ПК
  • Радіосхеми
  • Схеми, довідники
  • Технічні інструкції
  • Сервіс-мануали
  • Все для веб-майстра
  • Фотоаматорство
  • Кінооператорство
  • Оригамі модульне
  • Домашньому майстру
  • Зроби сам
  • Все про електрозварювання
  • Енергозбереження
  • Програми для всіх
  • Світ розваг
  • Колекціонування
  • Кращі сайти Рунета
  • Блог мережевого фахівця
  • Кулінарія

  • Корисні посилання
    Архіви журналів "Юний технік" і "Лівша"
    Архіви журналів "Моделіст-конструктор"
    Все выпуски брошюр "В помощь радиолюбителю"
    Массовая радиобиблиотека
    Страна мастеров (моделювання, оригамі, тістопластика, фітодизайн, тощо)
    Дитячий портал "Сонечко"
    СВІТ МУЛЬТИКІВ
    Аудіоказки, мультики, дитячі фільми
    Відео-Hollywood - Всі серіали без SMS
    Найбільша в Інтернет колекція софта без інсталяції
    Розширення, формати файлів
    Безкоштовний перекладач від GOOGL
    Світова цифрова бібліотека
    Українська цифрова бібліотека
    Словники і енциклопедії
    Відшукати і скачати пісні
    Скачати мінусівки
    Класична музика (слухати он-лайн)
    Заспокійлива музика
    Вивчити азбуку Морзе
    Далеке приймання радіомовлення - це цікаво!

    Наше опитування
    Оцініть корисність нашого сайту. Просимо перед оцінюванням подивитись посилання, публікації
    Всього відповідей: 509

    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Сьогодні із зареєстрованих були:

    Сьогодні вітаємо з днем народження:



    Карта відвідувань нашого сайту з 27.10.2012 по 26.03.2015

    Сайти Носівського регіону
  • Носівська РДА
  • Носівська міськрада
  • ДПІ в Носівському районі
  • Містобудування, архітектура
  • Рейтинг міста Носівки
  • Районна гімназія
  • Носівська СЮТ
  • Носівська ЗОШ №1
  • Володьководів. ЗОШ №1
  • Носівська ЦБС
  • Носівська СДС
  • Носівські адвентисти
  • Хотинівська ЗОШ
  • Радіо Носівка
  • Група "Носівка" у ФБ
  • Шопопало

  • Приватні сайти носівчан
  • Олександр Кононенко
  • Алла Утва
  • Олександр Ювенко
  • Микола Рябінко
  • Андрій Самокиш





  • Архів записів

    Головна » 2014 » Вересень » 6 » Носівська СЮТ нагороджує
    12:55
    Носівська СЮТ нагороджує

    Кращі юні техніки за підсумками минулого навчального року

    Зважаючи на скрутне становище з бюджетом, нашою СЮТ минулого навчального року було дещо скорочено кількість масових заходів. Проте і відбулося не мало. Сьогодні публікуємо список нагороджених. Отже, згідно протоколів відповідних масових заходів у 2013-2014 н.р. нагороджено:

    Виставка-конкурс виробів молодших школярів з початкового технічного моделювання «Працьовиті рученята»

    Дипломами І ступеня нагородити:

    - Дзюбу Дарину, 10 років, ученицю 4 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Народна творчість» (керівник Лавреха С. Г.) за експонат «Садок вишневий коло хати»;

    - Омельченка Володимира, Колесника Миколу, вихованців гуртка оригамі Носівської районної СЮТ (керівник Довбиш Н. О.) за експонат «Весела карусель»;

    - Лесковець Наталію, Тонконог Станіслава, вихованців гуртка ПТМ Носівської районної СЮТ (керівник Кащенко О. М.) за експонат «Потяг».

    Дипломами ІІ ступеня нагородити:

    - Зуба Дениса, 9 років, учня 3 класу, вихованця гуртка «Студія екологічного дизайну» Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Кратко Л.В.) за серію експонатів «Макети будівель».

    Дипломами ІІІ ступеня нагородити:

    - Скибу Ольгу, 10 років, ученицю 5 класу, вихованку гуртка «Початкове технічне моделювання» Плосківського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (керівник Слісаренко В. М.) за експонат «Макет фермерського господарства»;

    - Дерев’янко Альону, 9 років, ученицю 2 класу, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Бондаренко Л. О.) за експонат «Котик-мурчик»;

    - Острик Анастасію, 10 років, 4 клас, Степовохутірської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Передій І.В.) за експонат «Мелодія двох сердець».

    Районна виставка-конкурс з фітодизайну “Осінні барви”

    Дипломами І ступеня нагородити:

    -  Сало Артема, вихованця гуртка “Природа і фантазія” Носівської районної СЮТ (керівник  Довбиш Н.О.) за роботу “Райська насолода”;

    -  Прядко Юлію, ученицю 5  класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівник  Кратко Л. В.) за   роботу “Осіння мелодія”;

    -  Ткаченко Марину, ученицю  10 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ  І-ІІІ ст. (керівник Лавреха С. Г.) за роботу “Дари осені”;

    -  Нікітченко Анну, вихованку гуртка оригамі Носівської районної СЮТ (керівник Довбиш Н.О) за роботу “Мелодія для скрипки”.

    Дипломами ІІ ступеня нагородити:

    -  Жигун Ірину, ученицю 7 класу Коломійцівської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник Жигун Л. О.) за роботу  “Яблунева осінь”.

    -  Столяревську Тетяну, ученицю 6 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Лавреха С. Г.) за роботу “По стежинці я йшов... ”. .

    -  Білодіда Максима та Коленик Анну, вихованців  гуртка оригамі Носівської СЮТ (керівник Довбиш Н.О.) за роботу “Яблунева фантазія”;

    -  Колош Руфіну, вихованку гуртка технічної творчості Носівської СЮТ (керівник Сало А  В.) за  роботу “Золоті яблучка”;

    -  Зінченко Тетяну, ученицю 9 класу Пустотинської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Васильчук В. В.) за  роботу “Золотокоса осінь”.

    Дипломами ІІІ ступеня нагородити:

    - Мариняко Альону, ученицю 9 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (керівник Самар С. В.) за роботу “Ходить осінь по  Землі”;

    - Журбіна Олега, учня 5 класу Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (керівник Сокол Л. С.) за роботу  “Яблунева осінь”;

    - Дзюбу Дарину, ученицю 4 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Бондаренко Л. О.) за роботу  “Стукає яблуками осінь”;

    - Бондаренко Вікторію, вихованку гуртка народної творчості Носівської СЮТ (керівник Минко О. М.) за роботу “Ведмедик на прогулянці”;

    - Діденко Вікторію, вихованку гуртка “Моделювання іграшок, сувенірів” Носівської районної СЮТ (керівник Фесенко Л. Ф.)  за роботу “Побачення”;

    - Боженко Альону, ученицю 8 класу Носівського НВК “ЗНЗ-ДНЗ” І-ІІІ ст. №3 (керівник Жук О. М.) за роботу “Осінній вальс”.

    - Шпакову Євгенію, ученицю 11 класу Носівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (керівник Самар С. В.) за роботу  “Осінній натюрморт”;

    - Артемову Аліну,  ученицю 9 класу Лихачівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Шевченко О.В.) за роботу “І чути тиху пісню бабиного літа.”

    Виставка-конкурс з мистецтва оригамі “Дива своїми руками”

    Дипломами І ступеня нагородити:

    - Чернету Марину, ученицю 2-Г Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель   Кириленко Л. О.) за роботу  “Веселе новорічне свято”;

    - Пятник Яну та Журбіна Олега, вихованців гуртка оригамі Носівської районної СЮТ (керівник Сокол Л. С.) за роботу “Прогулянка лісом”;

    - Тарасенко Анастасію, ученицю  6 класу  Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель Кратко Л. В.) за роботу “Свято наближається”;

    - Шовкун Анжеліку, ученицю 8 класу, вихованку гуртка Носівської районної СЮТ (керівник Кратко А. М.) за роботу “Морозні візерунки”;

    - Жадька Андрія, учня  8 класу Носівської районної гімназії (керівник Кратко А. М.) за  роботу “Повелителька зими”.

    Дипломами ІІ ступеня нагородити:

    - Гоголь Аліну, ученицю  4-Г класу  Носівької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель Червяк Н. В.) за роботу “ У гості на бал-маскарад”;

    - Коноплю Софію, ученицю  3-Г класу Носівської ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 (вчитель Скрипка Т. П.) за роботу “Лісові мешканці на галявині засніженій”;

    - Коляду Анастасію, ученицю 3-Г класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №  1 (вчитель Сірик Т. М.) за роботу “Подарунок  для ялинки”;

    - Подоляка Аліну, ученицю 6 класу  Носівського  НВК “ЗНЗ-ДНЗ” І-ІІІ ст.№3 (керівник гуртка Жук О. М.) за роботу “Веселий сніговик”;

    - Довгопол Анну  та  Короленко Ліну, учениць  6 класу Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник  Джулай О. В.) за роботу  “Зимовий вечір”;

    - Нікітченко Анну, вихованку гуртка оригамі Носівської СЮТ (керівник Довбиш Н. О.) за роботу “До святкового столу”;

    - Артюх Тетяну, ученицю 9 класу Носівського  НВК “ЗНЗ-ДНЗ” І-ІІІ ст.№3 (вчитель трудового навчання Сівак В. С.) за роботу “Чарівний годинник”.

    Дипломами ІІІ ступеня нагородити:

    - Дорошенко Анну,  ученицю  8 класу Носівської ЗОШ  І-ІІІ ст. № 4 (керівник Самар С. В.) за роботу “Росла собі ялинонька і зайчик з нею ріс”;

    - Микуленко Марину та Оксьоненко Аліну, вихованок  гуртка  моделювання іграшок, сувенірів Носівської районної СЮТ (керівник Фесенко Л. Ф.)  за роботу  “Подарунок Діду Морозу”;

    - Лещенко Дарину, ученицю 3  класу Плосківського  НВК “ ЗНЗ – ДНЗ” І-ІІІ ст. (керівник  Труш З. Л.) за роботу  “Зимова казка”;

    - Тетеню Єлизавету, ученицю  5 класу  Плосківського  НВК “ЗНЗ – ДНЗ” І-ІІІ ст. ( керівник  Слісаренко  В.М.) за роботу “Новорічний подарунок”;

    - колектив учнів ГПД  4-х класів  Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівник  Іщенко  Н. В.)  за  роботу  “Новорічна  казка”;

    - Холод Яну  та  Бородавко Ірину, учениць 3 класу  Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівник  Клименко І. М.) за роботу  “Посідали у дворі пишногруді  снігурі...”;

    - Соловей Юлію, ученицю  11 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (керівник Самар С. В.) за роботу  “Сніжнобілий  лебідь”;

    - Кузьменко Вікторію, вихованку  гуртка виготовлення сувенірів Носівської  районної СЮТ ( керівник Лисенко Т. В.)  за роботу “ Мій друг – сніговик”.

    Виставка-конкурс з фітодизайну “Зимові  фантазії”

    Дипломами І ступеня нагородити:

    - Приходько Дар’ю, ученицю 1В класу Носівської ЗОШ І-ІІІст.№1 (керівник Чистоткіна Валентина Борисівна) за експонат “Санчата від Діда Мороза”;   

    - Білодіда Максима, вихованця гуртка Носівської районної СЮТ (керівник Довбиш Надія Олександрівна) за експонат “Срібло зими”;

    - Макієнко Карину, ученицю 6 класу Плосківського НВК “ЗНЗ-ДНЗ (керівник гуртка Слісаренко Валентина Михайлівна) за експонат “Різдвяний вінок”;

    - Дрозденка Максима, учня 9 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (керівник Довбиш Надія Олександрівна) за експонат “До святкового столу”.

    Дипломами ІІ ступеня нагородити:

    - Тишкевича Владислава, учня  4 класу Рівчак- Степанівської ЗОШ  І-ІІІ ст. (керівник  Лавреха Світлана Григорівна) за експонат “Новорічна зірка”;

     - Мархая Дениса, учня 4Г класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник  Черв’як Наталія Валерієвна) за експонат “Новорічна зірка”;

     -Білодіда Максима, учня 5 класу Носівської ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 (керівник Довбиш Надія  Олександрівна) за експонат “Новорічна мрія”;

    - Сербу Альону, ученицю  6 класу  Носівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (керівник  Кратко Людмила Володимирівна) за експонат “Різдвяне диво”;

    - Оксьоненко Альону, вихованку гуртка Носівської районної СЮТ (керівник Фесенко Любов Федорівна) за експонат “Новорічна чарівна  парасолька для Оле-Лукоє”;

    - Падун Анну, вихованку гуртка Носівської районної СЮТ  (керівник Минко Ольга Матвіївна) за експонат “Мороз – воєвода”;

    Дипломами ІІІ ступеня нагородити:

    - Кизімову Каріну, ученицю 3 класу  Плосківського НВК “ЗНЗ-ДНЗ” І-ІІІ ст. (керівник  Труш Зоя Ларіонівна) за роботу “Новорічна красуня”;

    - Мечкала Романа, учня  2 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Лавреха Світлана Григорівна) за експонат “Диво – куля”;

     - Кіндюшенко Мирославу, ученицю  Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівник  Яременко Ярослава Володимирівна) за експонат “Казковий будиночок”);

    - Примак Марину, ученицю 8 класу Іржавецької ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Примак Світлана Григорівна)  за  експонат “Різдвяні ласощі”;

    - Коняченко Анастасію та Коняченко Надію, учениць 5 класу Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Джулай Оксана Василівна) за експонат “Різдвяний віночок”;

    - Макуху Дарину, ученицю 5-Б класу Носівської районної гімназії (керівник Кратко Алла Михайлівна) за роботу “Різдвяний віночок”;

    - Абрамова Владислава, учня 9 класу  Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Лавреха Світлана Григорівна)  за експонат “Зустріч Нового року”;

    - Сергієнко Анастасію вихованку гуртка Носівської районної СЮТ (керівник Кратко Алла Михайлівна)  за експонат “ З Новим роком”;

    Виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

    Дипломами І ступеня нагородити:

    - Зінченко Ірину, 15 років, вихованку гуртка «Народна творчість» Носівської районної СЮТ (керівник Минко О.М.) за експонати «Скриня» та «Несе Галя воду... »;

    - Севастян Владу, 11 років, вихованку гуртка «Моделювання та конструювання одягу» Носівської районної СЮТ (керівник Фесенко Л.Ф.) за експонат «Маленька модниця» ;

    - Сінченко Світлану, 16 років, вихованку гуртка «Моделювання іграшок і сувенірів» Носівської районної СЮТ (керівник Бувайлик Н.М.) за експонати «Кактус», «Цикламен», «Ірис».

    Дипломами ІІ ступеня нагородити:

    - Коновал Юлію, 10 років, ученицю 5 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Народна творчість» (керівник Лавреха С.Г.) за експонат «Щедрі дарунки»;

    - Борис Вікторію, 15 років, ученицю 9 класу Шлях-Ілілчівської ЗОШ І-ІІ ст., вихованку гуртка «Умілі руки» (керівник Борис Л.І.) за експонат «Рушник»;

    - Будлянську Ольгу, 13 років, ученицю 7 класу Держанівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (вчитель Кузьміна В.Д.) за експонати «Ляльки-мотанки».

    Дипломами ІІІ ступеня нагородити:

    - Баклана Владислава, 15 років, учня 10 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник Бондаренко Л.О.) за експонат «Стиглі кетяги горобини»;

    - Шишу Марію, 7 років, ученицю 2 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Яременко Я.В.) за експонат «Український віночок»;

    - Пятник Яну, 11 років, вихованку гуртка «Оригамі» Носівської районної СЮТ (керівник Сокол Л.С.) за експонат «Голуби миру»;

    - Нижник Наталію, 17 років, ученицю 11 класу Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Фесенко Л.Ф.) за серію робіт.

    Виставка-конкурс науково-технічної творчості школярів “Наш пошук і творчість -  тобі, Україно” 2014 р.

    Дипломами І ступеня нагородити:

    - колектив гуртка УКХ та КХ Носівської районної СЮТ (керівник Кияниця В. В.) за серію експонатів;

    - Макаренка Олексія, учня 5 класу, вихованця гуртка столярів-конструкторів районної СЮТ (керівник Кащенко О. М.) за експонат “Бричка початку 20 століття”.

    Дипломами ІІ ступеня нагородити:

    - Галича Андрія, учня 10-Б класу, Петренка Андрія, Федченка Дмитра, учнів 11-Б класу, вихованців гуртка технічної творчості районної гімназії (керівник Юрченко С.К.) за експонат “Дискотечний світлодинамічний прилад”.

    Дипломами ІІІ ступеня нагородити:

    - Шаховал Сергія, учня 10 класу Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель трудового навчання Фесенко Л. Ф.) за ексонат “Меморіал небесній сотні” ;

    - Картавцева Сергія, учня 9-Б класу, Козицького Володимира, учня 10-Б класу, Сенченка Олега, учня 11-Б класу, вихованців гуртка технічної творчості районної гімназії (керівник Юрченко С. К.) за експонат “Стабілізоване джерело живлення”.

     

    Конкурс комп’ютерного малюнку у графічному редакторі Paint

    Дипломами І ступеня нагородити:

    - Рудовську Поліну, ученицю 5-А класу Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за роботу “За сонцем хмаронька пливе”;

    - Нікітченко Анну, ученицю 8 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, за роботу Реве та стогне Дніпр широкий...”;

    - Мисенко Вікторію, ученицю 10 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, за роботу “Мені тринадцятий минало...”.

    Дипломами ІІ ступеня нагородити:

    - Труш Оксану, ученицю 5-А класу Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за роботу “Тече вода з-під явора...” ;

    - Білодіда Максима, учня 5 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, за роботу “Тече річенька...”;

    - Шкурка Олександра, учня 7 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за роботу “Мені тринадцятий минало...” ;

    - Гавриш Аню, ученицю 9 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за роботу “Садок вишневий коло хати...”.

    Дипломами ІІІ ступеня нагородити:

    - Ярмоленко Юлію, ученицю 4 класу Мринської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу “Мені тринадцятий минало...” ;

    - Охріменко Руслана, учня 6-А класу Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу “Наймичка” ;

    - Рухайло Андрія, учня 11 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу “Садок вишневий коло хати...”. 

    Переглядів: 682 | Додав: VasilVas | Рейтинг: 5.0/12
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Пошук

    Детальна карта Носівки з назвами вулиць
    (паперову карту Носівки можна замовити у В.М. Фурси)
    Скачати книгу "Славні імена Носівщини"
    (цю книгу можна придбати у В.М. Фурси)

    Носівка: транспортне сполучення
  • Електрички з 30.10.2016
  • На Конотоп і Чернігів
  • Автобуси по Носівці
  • Автобуси на Ніжин
  • Автобуси на Київ
  • Автобуси на Чернігів

  • Носівка: погода
  • GiS-meteo
  • Блискавки і грози в цей час
  • Дивитись рух фронтів

  • Ми в соцмережах

    Календар новин
    «  Вересень 2014  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930

    Календар свят, пам’ятних та урочистих подій 2013 року

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Очільники
    Відділ освіти Носівської РДА
    Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
    Український Державний центр позашкільної освіти (колишня Центральна СЮТ)

    Колеги
    Форум директорів шкіл України
    Форум інформатиків України

    Друзі сайту
    Носівське містобудування
    Носівська гімназія
    Сайт РАДОН

    Власні сайти станцій юних техніків і центрів науково-технічної творчості України
    АР Крим
  • Керченський ЦНТТУМ
  • Джанкойський ЦНТТУМ
  • Ялтинський ЦНТТУМ
  • Вінницька область
  • Обласний ЦТТУМ
  • Волинська область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Дніпропетровська область
  • Міська СЮТ
  • СЮТ Жовтневого району
  • КПНЗ "СЮТ" Саксаганського району
  • КПНЗ "СЮТ" Ленінського району
  • Дніпродзержинський КЗ "СЮТ"
  • Губинихський ЦНТТУМ
  • Павлоградський ЦНТТУМ
  • Марганецький ЦНТТ
  • Тернівська райСЮТ
  • Донецька область
  • Горлівська СЮТ
  • Костянтинівська СЮТ
  • Маріупольський МЦНТТУМ
  • Слав'янська СЮТ
  • Шахтарська МСЮТ
  • Житомирська область
  • Міський ЦНТТУМ
  • Малинський МЦНТТ
  • Бердичівський ЦПО
  • Закарпатська область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Іршавська СЮТ
  • Запорізька область
  • ОЦНТТУМ "Грані"
  • Ів-Франківська область
  • Надвірнянська райСЮТ
  • Київська область
  • Білоцерківська МСЮТ
  • Васильківська МСЮТ
  • Фастівська МСЮТ
  • Бориспільський МЦТТ
  • Кіровоградська область
  • Кіровоградська МСЮТ
  • Луганська область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Лисичанський ЦНТТУМ
  • Львівська область
  • Золочівська СЮТ
  • Сокальська райСЮТ
  • Миколаївська область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Одеська область
  • СЮТ "Сігма"
  • Одеський КПНЗ СЮТ Аматор
  • Полтавська область
  • Великобагачанська РСЮТ
  • Миргородська МСЮТ
  • Карлівська райСЮТ
  • Рівненська область
  • Державний ОЦНТТУМ
  • Здолбунівська райСЮТ
  • Дубенська міськСЮТ
  • Сумська область
  • Міський ЦНТТМ
  • Кролевецька райСЮТ
  • Лебединська міськСЮТ
  • Тернопільська область
  • Тернопільська міськСЮТ
  • Харківська область
  • Міська СЮТ №1
  • Міська СЮТ №2
  • Міська СЮТ №3
  • Міська СЮТ №4
  • Міська СЮТ №5
  • Херсонська область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Голопристанська СЮТ
  • Радіоклуб "Електрон"
  • Хмельницька область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Старокостянтинівська МСЮТ
  • Черкаська область
  • Черкаська райСЮТ
  • Тальнівська райСЮТ
  • Христинівська райСЮТ
  • Ватутінська МСЮТ
  • Чернівецька область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Міський ЦНТТУМ
  • Чернігівська область
  • Обласний ЦНТТУМ
  • Носівська райСЮТ
  • Ніжинська МСЮТ
  • Городнянська МСЮТ
  • Прилуцький МЦНТТМ
  • Менська райСЮТ
  • Новгород-Сіверська райСЮТ
  • Щорська райСЮТ
  • м. Київ
  • УДЦПО
  • ЦНТТМ "Сфера"
  • Дарницький ЦТТПОШМ
  • Техвідділ ПДЮ
  • м. Севастополь
  • Севастопольська СЮТ

  • Носівським підприємцям
    Документи для "єдиноподатників"
    Зразки заповнення бланків
    Бланк податкової декларації для фізичних осіб підприємців
    Сервіс з пошуку КВЕДів
    Ставки єдиного податку в Носівці


    При використанні інформації з сайту "Носівська СЮТ" посилання на адресу http://nosivka-syut.at.ua є обов`язковим © 2017
    Copyright VasilVas (В.В. Кияниця) © 2017
    Створити безкоштовний сайт на uCoz