Такі шкідливі корисні мікрохвильовки
Науково-технічна революція зробила людину вірним рабом комфорту. Нам вже складно відмовитися від предметів, які економлять час і є зручними в застосуванні. Більшість людей має у своїх домівках мікрохвильові печі, адже розігріти їжу в них можна швидко, вони економні з точки зору споживання енергії. Але як впливає на наше здоров'я такий комфорт?
Історична довідка
Уперше мікрохвильові печі застосовували вчені-нацисти Третього Рейху в 1942 - 1943 рр., коли вище фашистське керівництво поставило завдання вченим знайти доступний спосіб розігрівання їжі в похідних умовах для солдатів. Після війни ці схеми потрапили до рук американських та радянських вчених. В Америці випуск мікрохвильових печей був поставлений на широку ногу, а влада Радянського Союзу заборонила виробництво такої сумнівної техніки, вважаючи, що вона зашкодить здоров'ю радянського громадянина.
Як працює мікрохвильова пічка?
Мікрохвилі — це одна з форм електромагнітної енергії, надкороткі електромагнітні хвилі, що переміщаються зі швидкістю світла. Мікрохвилі застосовуються не тільки в мікрохвильових печах, а й у радіолокації, телебаченні, системах супутникового зв'язку, для роботи Інтернету і т.п. Існують і природні мікрохвилі, які випромінює Сонце, але за своєю силою еони набагато слабкіші за ті, які створюються штучно.
У кожній мікрохвильовій печі є магнетрон, який перетворює електромагнітну енергію в надвисокочастотне поле (див. схему в кінці матеріалу). Саме це поле і взаємодіє з молекулами води й жиру, що містяться в будь-якому продукті (до речі, в нашому мозку теж). Під інтенсивним впливом мікрохвиль молекули води обертаються з частотою мільйони разів на секунду, від чого і створюється молекулярне тертя, що нагріває їжу. Чи може після такого тертя молекула залишитися неушкодженою? Природно, майже всі молекули виявляються розірваними і деформованими. Тобто в мікрохвильовій печі у процесі нагрівання відбувається розпад молекулярної системи продуктів.
Як впливає їжа з мікрохвильовок на організм?
У 1992 році в США було опубліковано порівняльне дослідження під назвою «Приготування їжі в мікрохвильовій печі», головним висновком якого стало: «Введення в людський організм молекул, які зазнали впливу мікрохвиль, має набагато більше шансів заподіяти шкоду, ніж користь. Їжа з мікрохвильової печі містить мікрохвильову енергію в молекулах, яка не присутня в харчових продуктах, приготовлених традиційним шляхом».
Дослідження показали, що у людей, які вживали в їжу овочі та молоко з мікрохвильової печі, змінився склад крові, знизився гемоглобін, а холестерин збільшився, у той час як у людей, що вживають їжу, приготовлену звичайним способом, показники крові не змінювалися.
Цікаві висновки містять дослідження швейцарського доктора Хане Ульріх Хертел. Вона працювала в одній великій швейцарської компанії, але через кілька років була звільнена зі своєї посади за розголошення таємних результатів експериментів. У 1991 році Хертел спільно з професором Лозаннського університету опублікувала ці дослідження в журналі «Франц Вебер», і всім стало відомо, що їжа з мікрохвильовки призводить до злоякісних впливів на кров. Учені встановили, що випромінювання руйнує й деформує клітини продуктів харчування, а також створює нові сполуки, не властиві природним — радіолітичні. Саме ці радіолітичні сполуки утворюють так звану молекулярну гниль як наслідок радіації.
Жоден з виробників мікрохвильових печей не розповість про їх шкоду, про вплив мікрохвиль на організм людини. Реклама спрямована тільки на позитивні сторони техніки, а як відіб'ється молекулярна гниль на здоров'ї, покаже майбутнє.
Мікрохвильовки і дитяче харчування
Останнім часом мікрохвильові печі стали часто застосовуватися молодими матерями, які. заощаджуючи час і сили, підігрівають таким чином харчування малюкам. Але деякі амінокислоти L-проліну, що містяться в жіночому молоці й у штучному дитячому харчуванні, під впливом випромінювання трансформуються в d-ізомери, небезпечні для нервової системи і токсичні для нирок. Особливо вразливі до небезпечного впливу мікрохвильового випромінювання діти, що перебувають на штучному вигодовуванні.
Виходить, що шкода від мікрохвильових печей явна, але усвідомити це людство ще не готове. Чи варто боротися сьогодні з впливом мікрохвиль на організм і чи можливо це? Єдиний спосіб перемогти негативне електромагнітне поле — усунути всі предмети випромінювання з середовища перебування людини.
P.S. Наука генетика довела, що розвиток будь-якої живої істоти запрограмовано інформацією, що зберігається в хромосомах. Природа дивним способом зуміла розмістити складну інформацію в одному крихітному клітинному ядрі, яке насилу можна розгледіти навіть у мікроскоп. Вчені припускають, що запис інформації в хромосомах виробляється на хвильовому рівні шляхом електромагнітного та акустичного випромінювання. Як з'ясувалося, молекули ДНК - це свого роду антени, спрямовані в космос. Саме вони ведуть прийом частково керуючої космічної інформації. Тому людині просто необхідно здорове електромагнітне поле, яке створює хвильовий метаболізм, хвильову регуляцію, що надходить з космосу.
На Землі існувало таке оточення тисячі років, скільки існує людина. Але в останнє сторіччя світ "перекинувся" стався найсильніший сплеск електромагнітного випромінювання на планеті. У користуванні людини опинилися мільйони автомобілів, телефонів, побутових приладів, телебачення і багато іншого, що поширює електромагнітні хвилі. Все це "добро" не може не відбитися на нашому здоров'ї. Так як з'явилися дослідження, які доводять, що приготування їжі в мікрохвильових печах неприродне і набагато небезпечніше, ніж ми собі можемо уявити.
P.S.S. Слід пам’ятати й висновки з інших досліджень, які підтверджують благотворний вплив високочастотних випромінювань на функціонування організмів (не плутати з надвисокочастотними!). В дослідженнях особливо підкреслюється позитивна дія електромагнітних хвиль на фізичний розвиток і інтелектуальні здібності. Це тільки підтверджує, що наші клітини таки мають «антени» для зв’язку з Космосом, через які цей Космос нами й керує? Видно найприголомшливіші відкриття ще попереду.
P.S.S.S. а ще в Інтернеті є й "розвінчувальні" статті про шкідливість мікрохвильовки. Найпопулярніший варіант викладення такий http://www.favor.com.ua/article/12567.html Кому вірити? Ось в такому світі нині живемо.
Так підігрівається їжа в мікрохвильовці. Вражає?
|