Носівська СЮТВівторок, 21.05.2019, 09:38

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Знайдено винуватців усіх заборгованостей в освіті! - Форум | Реєстрація | Вхід

Для участі у форумі оберіть бажаний форум, увійдіть до нього. Натисніть на назву теми. Для додавання свого повідомлення - натисніть кнопку "Відповісти" (RDD REPLY). Якщо бажаєте створити свою тему на нашому форумі - тисніть на кнопку "Нова тема" (NEW TOPIC) та напишіть своє повідомлення. Зверніть увагу, що участь у форумі можуть брати тільки користувачі, які зареєструвались на сайті, або у системі uCoz..

[ Нові повідомлення · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форуми позашкільників » Форум керівників позашкільних закладів » Знайдено винуватців усіх заборгованостей в освіті! (Це керівники закладів та їх заступники, яких буде покарано!!)
Знайдено винуватців усіх заборгованостей в освіті!
VasilVasДата: Четвер, 03.10.2013, 22:44 | Повідомлення # 1
Керівник проекту
Група: Администраторы
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Отже, практично до дня працівника освіти, МОН «привітало» керівників освітніх закладів України та їх заступників листом № 1/9-667 від 25.09.2013 у якому є таке:

...«З 1 жовтня 2013 року преміювання керівників освітніх установ та їх заступників, установлення їм надбавок і доплат до посадових окладів, надання матеріальної допомоги здійснюється з дозволу Міністерства освіти і науки (для освітніх установ, що фінансуються з Державного бюджету) та відповідних вищих органів управління (для освітніх установ, що фінансуються з місцевих бюджетів) у межах наявних коштів на оплату праці, за умови наявності економії фонду заробітної плати та відсутності заборгованості з виплати заробітної плати, стипендії і комунальних платежів (виділено автором).

Звертаємо увагу на те, що відповідальність за правильність і достовірність інформації щодо здійснення виплат премій, матеріальної допомоги, надбавок і доплат до посадових окладів, покладається на керівників освітніх установ».


Як це розуміти? Якщо так як написано (а саме так і має бути), то керівників закладів і їх заступників зроблено «бранцями» обставин, які від них не залежать. А саме: від відсутності коштів у державному бюджеті, внаслідок чого й виникають «заборгованості з виплати заробітної плати, стипендій і комунальних платежів». Ну й ну…

Дивитись повний текст листа МОН: http://www.mon.gov.ua/files/normative/2013-09-26/1727/lmon-1-9-667.doc
 
aviatorДата: Неділя, 13.10.2013, 12:33 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я бы еще к заборгованості з виплати заробітної плати, стипендії і комунальних платежів добавил недостаточное обеспечение кружков материалами и оборудованием, непроведение плановых поточных и капитальных ремонтов зданий и сооружений. А чего мелочиться?
 
Форум » Форуми позашкільників » Форум керівників позашкільних закладів » Знайдено винуватців усіх заборгованостей в освіті! (Це керівники закладів та їх заступники, яких буде покарано!!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


При використанні інформації з сайту "Носівська СЮТ" посилання на адресу //nosivka-syut.at.ua є обов`язковим © 2019
Copyright VasilVas (В.В. Кияниця) © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz