Наш Борис залишається служити новій владі
![](http://nosivka-syut.at.ua/_nw/2/26661488.jpg)
Сьогодні відбулося позачергове засідання ради НБУ на якому відбулося перепризначення нашого колишнього СЮТівця, радіоаматора і оператора колективної радіостанції Бориса Приходька на посаду заступника голови Національного Банку України. Колектив нашої станції юних техніків щиро бажає Борису Вікторовичу дальших успіхів у його роботі по розбудові і зміцненню фінансової могутності нашої держави!
...
Читати далі »