Гурток «Школа олімпійського резерву з програмування» відвідують учні старших класів, Червонопартизанської школи №1, які вже вміють поводитись з комп’ютером та цікавляться програмуванням. Керівник гуртка - Сніжок Тетяна Анатоліївна. Девіз гуртка: просто, ясно і наочно, доступно і достовірно!
На простих та цікавих прикладах учні пізнають можливості однієї із найпопулярніших на сьогодні сучасних систем... (Читати далі)
Гурток «Вступ до інформатики» працює для учнів початкових класів (4 клас). Керує цим гуртком вчитель інформатики Сніжок Тетяна Анатоліївна. Завдання гуртка – ознайомлення з основними принципами роботи з комп’ютером, з використанням відповідними щодо віку учнів програмних засобів. Навчити використовувати комп’ютер як інструмент навчально-пізнавальної діяльності, зокрема позаурочної: малювання, комп’ютерне листування, участь у проектах і т. ін. (Читати далі)
Гуртки «Народна творчість» та «Початкове технічне моделювання» від Носівської СЮТ працюють на базі Носівських шкіл №2 та №4. Їх відвідують учні 2 – 7 класів. Керує цими гуртками методист СЮТ Ляшенко Наталія Борисівна.
Як і в більшості подібних за спрямуванням гуртків, їх провідною метою є залучення дітей до творчості, розвиток інтересів, пізнавальної активності, творчих здібностей (Читати далі)
Доводиться часто чути, що краса врятує світ. Коли занурюєшся з головою в захоплюючу роботу і бачиш, як на очах народжуються дивовижно красиві речі, розумієш, що заради цього варто жити. А якщо подарувати таку річ гарній людині? Кудись дівається сум, тривога, забувається все погане. І перед тобою - радісна щира посмішка й світлі веселі очі.
Ці почуття передаються дітям, які відвідують гурток СЮТ «Моделювання іграшок-сувенірів», який проводиться на базі Мринської ЗОШ І-ІІІ ступенів з 2003 року. Керує гуртком – Фесенко Любов Федорівна. В гуртку навчаються 15 учнів. (Читати далі)
Гурток "Народна творчість” – це прекрасний засіб розвитку творчості, розумових здібностей, естетичного смаку і конструкторського мислення дітей. Проводиться на базі Хотинівської ЗОШ І-ІІ ст. Відвідують учні 5-9 класів. Керує гуртком Ірина Григорівна Трухан. (Дивитись далі)
Гурток "Початкового технічного моделювання” під керівництвом Ірини Григорівни Трухан проводить свої заняття на базі Хотинівської ЗОШ І-ІІ ст. Відвідують гурток учні 1-5 класів. Основні завдання в роботі гуртка керівник вбачає у формуванні пізнавальної, творчої, практичної, соціальної компетентностей своїх учнів. (Дивитись далі)
Гуртки початкового технічного моделювання (дві групи) від Носівської СЮТ працюють на базі Носівського дитячого навчального закладу №1"Барвінок". Керує цими гуртками молодий педагог Юлія Михайлівна Кривша. Члени гуртків – дошкільнята старшої групи віком 5-6 років. (Читати далі)
В СЮТ давно і результативно діють гуртки автотрасового моделювання. Вони базуються в Хотинівській ЗОШ I-II ступенів, де силами двох ентузіастів Олександра Володимировича Сизоненка (нині директор цієї школи) і Олександра Михайловича Кащенка (керівник цих гуртків) виготовлено і обладнано відповідну трасу.
На сьогодні в гуртку навчаються 14 хлопчиків 4-9 класів. Мета гуртка – закріплювати практично навики учнів, які вони одержують у процесі вивчення загальноосвітніх дисциплін, підготувати їх до трудової діяльності, дати загальні відомості про сучасну техніку, технології, залучити їх до основних видів проектно-конструкторських і технологічних робіт, формувати навички розв'язування творчих практичних завдань. Гурток несе в собі і профорієнтаційний аспект, завдяки чому учні свідомо підходять до вибору майбутньої професії. (Читати далі)
Заняття гуртка «Природа та фантазія» відвідують учні 2 – 3 класів. Керує гуртком Тетяна Валентинівна Лисенко. Під час занять дітям надаються знання та вміння працювати з різноманітним природним матеріалом: шишками, жолудями, каштанами, гілочками, листочками, сухоцвітами тощо. (Дивитись далі).
На базі Носівського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. №3 від районної станції юних техніків працює гурток «Виготовлення сувенірів». Керівник – Тетяна Валентинівна Лисенко. Гурток відвідують учні 4 – 5 класів. (Дивитись далі)